Opinie

Jesteśmy zachwyceni żłobkiem. Jeśli ktoś się waha gdzie dać dziecko do żłobka bardzo polecam. Ciocie Asia, Alawina i Kasia ciągle są wspominane przez Antka. Dziękuję za cierpliwość i serce poświęcone na codzień mimo lepszych i gorszych dni. Serduszko wisi w centralnym miejscu salonu 
Bardzo dziękujemy za ten czas, który Olga u Państwa spędziła. Bedziemy ten okres naprawde wspaniałe wspominać i jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie całego personelu w opiekę. Dzieki Państwu wejście w okres rozstania z mama stał sie mniej bolesny i radosny ❤️ jesteśmy naprawde wdzięczni.
Lepszej opieki dla dziecka nie mogliśmy sobie wymarzyc. Córka uwielbiala Ciocie, ktore zawsze pełne radości, uśmiechnięte i pogodne witały ją rano. Zawsze będziemy miło wspominać ten żłobek. Polecam go całym sercem. 
najpiękniejsze miejsce do Jakiego moja córeczka mogła trafić. Ciężko ubrać mi w słowa bo to co moja córka wyniosla z żłobka przerosło nasze oczekiwanie. Nauczyła się mówić, liczyć po polsku i Angielsku, pięknie samo dzielnie jeść, nie używać smoczka a to wszystko za sprawa cudownych Cioc  Gdy nadszedł czas rozstania serce pekalo, były łzy wzruszenia, Ciocie również plakaly za nasza córka co świadczyło o cudownej więzi jaka byla po między Ciocia a dzieckiem. Polecam z całego serduszka. I oczywiście wspaniała Pani Dyrektor z wielkim sercem zawsze była pod telefonem, bez problemu szlo wszystko załatwić. 
Super miejsce, przemiłe ciocie pełne ciepła i życzliwości dla dzieci. A przy tym wszystkim bardzo kompetentnie przygotowane zajęcia każdego dnia. 
Najlepszy żłobek w mieście i okolicy. Polecam w 100%
Antek zachwycony. Ciocie są niemożliwe ze swoją kreatywnością, dbałością i miłością.