Opinie

Dziękujemy za życzliwość, za ogromną i wspaniałą prace jaka Panie wykonują z dziećmi. Jesteśmy dumni jako rodzice, że Oskar mógł być częścią żłobka, praca z dziećmi procentuje ich wspaniałym rozwojem. Dziękujemy ! będziemy miło wspominać.
Również polecam Pierwsze Kroczki, ciocie są bardzo miłe i sympatyczne, dzieci mają sporo zajęć w tym sensorykę, logopedię, rytmikę, język angielski, spacery itp.
Zdecydowanie polecamy Żłobek Pierwsze Kroczki. Super Panie i atmosfera. Moja córka uwielbia tam chodzić.
Pierwsze Kroczki – zdecydowanie polecam, ciocie cudowne, z ogromem cierpliwości i troską jak o swoje własne dzieci, atmosfera niczym w domu, zajęć mnóstwo tak więc dzieciaki nie mają czasu na nudę.. myślę że każda cena warta oddania dziecka pod skrzydła tego żłobka
Jesteśmy zachwyceni żłobkiem. Jeśli ktoś się waha gdzie dać dziecko do żłobka bardzo polecam. Ciocie Asia, Alawina i Kasia ciągle są wspominane przez Antka. Dziękuję za cierpliwość i serce poświęcone na codzień mimo lepszych i gorszych dni. Serduszko wisi w centralnym miejscu salonu 
Bardzo dziękujemy za ten czas, który Olga u Państwa spędziła. Bedziemy ten okres naprawde wspaniałe wspominać i jesteśmy wdzięczni za zaangażowanie całego personelu w opiekę. Dzieki Państwu wejście w okres rozstania z mama stał sie mniej bolesny i radosny ❤️ jesteśmy naprawde wdzięczni.
Lepszej opieki dla dziecka nie mogliśmy sobie wymarzyc. Córka uwielbiala Ciocie, ktore zawsze pełne radości, uśmiechnięte i pogodne witały ją rano. Zawsze będziemy miło wspominać ten żłobek. Polecam go całym sercem. 
najpiękniejsze miejsce do Jakiego moja córeczka mogła trafić. Ciężko ubrać mi w słowa bo to co moja córka wyniosla z żłobka przerosło nasze oczekiwanie. Nauczyła się mówić, liczyć po polsku i Angielsku, pięknie samo dzielnie jeść, nie używać smoczka a to wszystko za sprawa cudownych Cioc  Gdy nadszedł czas rozstania serce pekalo, były łzy wzruszenia, Ciocie również plakaly za nasza córka co świadczyło o cudownej więzi jaka byla po między Ciocia a dzieckiem. Polecam z całego serduszka. I oczywiście wspaniała Pani Dyrektor z wielkim sercem zawsze była pod telefonem, bez problemu szlo wszystko załatwić. 
Super miejsce, przemiłe ciocie pełne ciepła i życzliwości dla dzieci. A przy tym wszystkim bardzo kompetentnie przygotowane zajęcia każdego dnia. 
Najlepszy żłobek w mieście i okolicy. Polecam w 100%
Antek zachwycony. Ciocie są niemożliwe ze swoją kreatywnością, dbałością i miłością.